0
0 Pasirinkta produktų

No products in the cart.

0
0 Pasirinkta produktų

No products in the cart.

Prekių pristatymo / grąžinimo sąlygos

* Prekes Pirkėjo sąskaita pristato kurjeris Pirkėjo nurodytu adresu arba Pirkėjas gali nemokamai prekes atsiimti UAB „Oazis-at“ sandėlyje adresų Pelesos gatvė 3, Vilnius LT02163 Išanksto suderinęs atsiėmimo laiką.

* Pristatymo su kurjeriu kaina 8,90 Eur (svoris iki 20kg)

* Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 2-5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą, pristatymo data tikslinama el. paštu arba telefonu, nurodytu Pirkėjo registracijos formoje. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Jeigu yra “išankstinis užsakymas” prekių pristatymas yra tikslinamas el. paštu arba telefonu.

* Prekių pristatymo metu Pirkėjas su Pardavėju ar Pardavėjo atstovu turi patikrinti užsakytų prekių kiekį ir pirminę būklę. Pirkėjui pasirašius prekių pristatymo patvirtinime laikoma, kad pirkimo – pardavimo sutartis įvykdyta ir Pirkėjas neturi pretenzijų.

* Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją nurodydamas priimsiančio asmens duomenis, pildant užsakymo pristatymo informaciją.

 

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

* Pirkėjas turi teisę – nenurodydamas priežasties, atsisakyti nuotolinės prekių pirkimo – pardavimo ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties per 14 kalendorinių dienų ir grąžinti įsigytas kokybiškas prekes šiose taisyklėse nustatyta tvarka atsisakyti. Grąžinamų prekių pakuotė turi būti švari ir nesugadinta, grąžinamas daiktas turi būti pilnai sukomplektuotas, priešingu atveju Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės.

*Prekių pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo terminas Pirkėjui (tik vartotojui) pasibaigia po 14 dienų:

*Pirkėjas turi raštu parašyti laisvos formos prašymą ir atsiųsti jį el. paštu ak@loviaspa.lt arba pridėti prie grąžinamos prekės. Sąskaitą už prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

* Pardavėjas yra atsakingas vartotojui už bet kokį prekių kokybės reikalavimų neatitikimą, esantį prekės pristatymo momentu ir paaiškėjusį ne vėliau kaip per dvejus metus nuo jos pristatymo (garantija pagal įstatymą).

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, perkančio prekes www.loviaspa.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir UAB „Oazis-at“ (toliau – Pardavėjas), juridinio asmens kodas 301619649, PVM mokėtojo kodas LT100013991610, registracijos adresas Girulių g. 10, LT-12112 Vilnius, tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui perkant prekes elektroninėje parduotuvėje www.loviaspa.lt (toliau –  el. parduotuvė).

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS

2.1. Prieš atliekant užsakymą ir perkant prekes šioje el. parduotuvėje, būtina atidžiai perskaityti šias Taisykles ir būtina pažymėti, kad Pirkėjas susipažino bei sutinka su šiomis Taisyklėmis, Prekių grąžinimo taisyklėmis ir garantijomis bei Privatumo politika. Pirkėjas turi teisę nesutikti su minėtomis Taisyklėmis, tačiau tokiu atveju negali tęsti prekių užsakymo el. parduotuvėje.

2.2. Šiose Taisyklėse nenurodytus klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai.

 1. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA.

3.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

3.2. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 3.1. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje tikslu.

3.3.Pirkėjo asmens duomenis Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais gali būti tvarkomi tik gavus atskirą Pirkėjo sutikimą. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

3.4. Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

 1. PIRKIMO IR PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS 4.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas sutinka su Taisyklėmis ir Privatumo politika bei paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ po prekių krepšelio suformavimo, prekių pristatymo adreso nurodymo, ir mokėjimo būdo pasirinkimo, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.
 2. PIRKĖJO TEISĖS

5.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje pagal šias Taisykles.

5.2. Pirkėjas turi teisę teisę, nenurodydamas priežasties, atsisakyti nuotolinės prekių pirkimo – pardavimo ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties per 14 kalendorinių dienų atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju ir grąžinti įsigytas kokybiškas prekes Prekių pristatymo / grąžinimo sąlygose nustatyta tvarka. Grąžinamų prekių pakuotė turi būti švari ir nesugadinta, grąžinamas daiktas turi būti pilnai sukomplektuotas, priešingu atveju Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Sąskaitą už prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.

5.3.Pardavėjas yra atsakingas vartotojui už bet kokį prekių kokybės reikalavimų neatitikimą, esantį prekės pristatymo momentu ir paaiškėjusį ne vėliau kaip per dvejus metus nuo jos pristatymo (garantija pagal įstatymą). Juridiniams subjektams garantijos terminas taikomas pagal gamintojų nustatytus garantinius terminus, gamintojų nustatytas taisykles prekei ir gamintojų pateiktas prekės naudojimosi instrukcijas.

5.4. Prekes grąžinti galima UAB „Oazis-at“ sandėlyje adresų Pelesos gatvė 3, Vilnius LT02163 išanksto suderinus laiką. Pirkėjas turi raštu parašyti laisvos formos prašymą (siųsti el. paštu – ak@loviaspa.lt arba pridėti prie grąžinamos prekės), kuriame pasirinktų kompensavimo formą: pakeisti brokuotą prekę į naują ir nemokamai nusiųsti pirkėjui; grąžinti pinigus į nurodytą pirkėjo sąskaitą. Pirkėjas grąžinimo prašyme turi nurodyti, kada pirko prekę, koks buvo užsakymo numeris ir grąžinimo priežastį. Jei pirkėjas grąžindamas prekę nesilaikys visų aukščiau išdėstytų sąlygų, UAB „Oazis-at“ pasilieka teisę nekeisti ir nekompensuoti už grąžinamas prekes.

5.5. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

 1. PIRKĖJO PAREIGOS

6.1. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes, sumokėti prekių ir jų pristatymo kainą. Už prekes Pirkėjas susimokėti gali naudodamasis savo banku internete.

6.2. Jei pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją ir nedelsdamas juos atnaujinti.

6.3. Pirkėjui paspaudus mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ mokėjimas už prekes privalo būti atliktas per 24 valandas. Negavus mokėjimo per šį terminą Pardavėjas turi teisę pirkimo – pardavimo sutartį laikyti negaliojančia.

6.4. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

 1. PARDAVĖJO TEISĖS

7.1. Jei Pirkėjas bando sąmoningai pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar veikimui, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti ar nutraukti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

7.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti Taisykles ar nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo momento ir galioja visiems po jų paskelbimo sudaromoms prekių pirkimo-pardavimo sutartims.

7.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

 1. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI

8.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti sąlygas Pirkėjui naudotis elektronine parduotuve ir vykdyti pirkimo – pardavimo sutartis.

8.2.Pardavėjas įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos Pirkėjo konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

8.3. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų.

 1. PREKIŲ PRISTATYMAS

9.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato kurjeris Pirkėjo nurodytu adresu arba Pirkėjas gali nemokamai prekes atsiimti iš Pardavėjo sandėlio.

9.2. Pristatymo su kurjeriu kaina 8,90 Eur.

9.3. Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 2-5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą, pristatymo data tikslinama el. paštu arba telefonu, nurodytu Pirkėjo registracijos formoje. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Jeigu yra “išankstinis užsakymas” prekių pristatymas yra tikslinamas el. paštu arba telefonu po apsipirkimo.

9.4. Prekių pristatymo metu Pirkėjas su Pardavėju ar Pardavėjo atstovu turi patikrinti užsakytų prekių kiekį ir būklę. Pirkėjui pasirašius prekių pristatymo patvirtinime laikoma, kad pirkimo – pardavimo sutartis įvykdyta ir Pirkėjas neturi pretenzijų.

9.5. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją nurodydamas priimsiančio asmens duomenis, pildant užsakymo pristatymo informaciją.

 1. ATSAKOMYBĖ

10.1. Pirkėjas pilnai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą ir prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų klaidingų ar netikslių duomenų.

10.2. Pirkėjas įsipareigoja neatskleisti prisijungimo duomenų trečiosioms šalims. Jei trečia šalis naudojasi Pirkėjo prisijungimo kodais, Pirkėjas yra atsakingas už trečios šalies veiksmus elektroninėje parduotuvėje.

10.3. Pardavėjas atsakingas tik už tą informaciją, kuri yra pateikta Pardavėjo tinklapyje.

 1. INFORMACIJOS SIUNTIMAS

11.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu el. pašto adresu.

11.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjui el. paštu ak@loviaspa.lt.

 1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

12.1. Šioms Taisyklėms yra taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.

12.2. Visi nesutarimai dėl pirkimo – pardavimo sutarties tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Pirkėjas, manantis, kad jo teisės buvo pažeistos, turi galimybę pateikti skundą el. parduotuvei el. paštu adresu ak@loviaspa.lt. El. parduotuvė per 14 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo rašytinių pretenzijų gavimo dienos Klientui pateiks atsakymą.

11.3. Jeigu ginčo taikiu būdu išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartotojų teises ginančias institucijas bei į teismą. Vartotojas gali kreiptis su prašymu į Valstybinę vartotojų teisių ir apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, interneto svetainėje www.vvtat.lt). Pirkėjo skundas taip pat gali būti nagrinėjamas Elektroninėje Ginčų sprendimo platformoje: ec.europa.eu/odr/.

 

Aleksej Kulikov

+370 64963333

ak@loviaspa.lt

www.loviaspa.lt